سرباز گمنام فضای مجازی

مطالبه شبکه ملی اطلاعات و فضای مجازی امن.

سرباز گمنام فضای مجازی

مطالبه شبکه ملی اطلاعات و فضای مجازی امن.

سرباز گمنام فضای مجازی

ما بر آن شدیم؛ تا با استعانت از خداوند متعال، و در سالروز ولادت دوازدهمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت، حضرت صاحب الزمان "عج الله تعالی فرجه" و تقارن آن با آزاد سازی خونین شهر، ضمن ادامه مسیر گذشته خود یعنی مطالبه گری در حوزه فضای مجازی، با تشکیل یک جنبش مردمی با عنوان "حامیان روشنگری در فضای مجازی ایران" (حرفما) سستی ها و کاستی های مدیران و دولتمردان در انجام امور محوله و یا خیانت های متاثر از نفوذ در بین دستگاه های دولتی و سازمان های اجرایی را منعکس کرده و با تاکید بر فرامین حضرت امام خامنه ای "مدظله العالی"که مطالبه گری را راهی برای نجات کشور دانستند، در فضای مجازی که "اهمیت را به اندازه ی انقلاب اسلامی " بر شمردند، با مطالبه حداکثری و امر به معروف و نهی از منکر انجام وظیفه کنیم .

پس از فرمایشات امام خامنه ای (مدظله العالی) درخصوص فضای مجازی و اهمیت آن و همچنین هم رتبه خواندن اهمیت این فضا به میزان اهمیت انقلاب اسلامی، به نظر می رسد کمتر کسی هست که اهمیت این موضوع را درک نکرده باشد. به ویژه اینکه مقام معظم رهبری برای این مهم، دستور تأسیس شورای عالی فضای مجازی را متشکل از مسئولین حقوقی عالی رتبه نظام و برخی افراد متخصص، به عنوان اعضای حقیقی،  صادر نمودند و پس از چهار سال جلسات جسته گریخته و نامنظم، معظم له طی حکمی شهریور ماه سال جاری(94)، دستور انحلال برخی شوراهای موازی را صادر فرموده و همه امور مربوط به فضای مجازی کشور را به شورای عالی فضای مجازی واگذار نمودند.
از آن زمان تا کنون، ایشان بارها و بارها در بیانات خویش به فضای مجازی، اهمیت توجه مردم و مسئولین و ضرورت فعالیت مدیریت شده در آن با الفاظ و جملات گوناگون تاکید نموده اند. 
همیشه آرزویم کار فرهنگی برای امام عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و در جهت تاثیر گذاری روی مخاطب از این شیوه بود ... ان شاءالله با دعای خیر مردم و الطاف ویژه خداوند ؛، در این راه ثابت قدم باشیم.